Dwie nowe imprezy cyklu Challenge Family

challenge-family-logo-v2

CHALLENGE FAMILY ogłosił najnowszy dodatek do rodziny – oczekiwany  CHALLENGE GALWAY w Irlandii, który odbędzie się w dniach 24-26 czerwca 2016.

CHALLENGE GALWAY będzie festiwalem triathlonu, prowadzonym cały tydzień dla wszystkich grup wiekowych oraz odpowiednio dobranym do umiejętności: od nowicjuszy do profesjonalnych długodystansowych triathlonistów. Weekend zakończy pełen dystans CHALLENGE GALWAY w niedzielę 26 czerwca.

CHALLENGE GALWAY to znacznie więcej niż triathlon – to międzynarodowa turystyczna impreza sportowa“, powiedział CEO CHALLENGE IRELAND, Liam Heavin. CHALLENGE GALWAY będzie wydarzeniem rosnącym w siłę z roku na rok. Począwszy od roku 2016, będziemy budować silną markę festiwalu obok naszego inauguracyjnego triathlonu. W Galway z powodzeniem odbył się wspaniały Volvo Ocean Race w 2009 roku, a w 2012 roku wielki finał regat Volvo Ocean Race był wspaniałym wydarzeniem z punktu widzenia żeglarstwa.  To pokazuje, jakie miasto jest w stanie budować trwałe, międzynarodowe wydarzenie i cieszyć się sławą na całym świecie.”

CHALLENGE FAMILY poinformowała również o CHALLENGE BAHRAIN, który po raz kolejny przełamie stereotypy w triathlonie i będzie to największy na świecie w połowie dystansu NIGHT TRIATHLON 20 listopada w 2015 roku.

CHALLENGE BAHRAIN będzie również pełnić funkcję w wielkim finale prestiżowego Nasser Bin Hamad Triple Crown, który będzie można zobaczyć Daniela Ryf (SUI) i Terenzo Bozzone (NZ).

Etap pływania będzie odbywał się o zachodzie słońca nad Bahrajnie, a sportowcy zakończą swój wyścig rowerowy i biegowy w oświetlonym nocą mieście.

Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc ogłosić CHALLENGE BAHRAIN 2015 pod kierunkiem nowego CHALLENGE BAHRAIN dyrektora generalnego Mikel Calahorra“, powiedział CEO CHALLENGE FAMILY, Zibi Szlufcik. Nie mamy wątpliwości, że CHALLENGE BAHRAIN ustanowi ponownie nowe standardy w triathlonie w ekscytującym wyścigu w nowym formacie – nocą.”

Źródło: http://www.challenge-family.com/challenge-bahrain-returns-with-triple-crown-grand-final/ oraz http://www.challenge-family.com/challenge-galway-announced/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.