I Bieg Wadowicki – 16 maj !!!

Logo Bieg Wadowicki

Wadowice to miasto znane w całej Polsce z powodu osoby Jana Pawła II. Od wielu lat przybywają do tego miasta turyści z całej Polski. Sportowo miasto Wadowice nie jest jeszcze znane szerszemu gronu. Grupa Wadowickich biegaczy i entuzjastów sportowych postanowiła to zmienić.
Fundacja Święty Uśmiechnięty oraz Wadowiccy mieszkańcy zapraszają na I Bieg Wadowicki. Odbędzie się on w nieprzypadkowym terminie, czyli 16 maja (sobota) dwa dni przed urodzinami Jana Pawła II. Na Rynku w Wadowicach zapanuje prawdziwe święto biegania.
W godzinach popołudniowych spod domu Papieża Polaka oraz Bazyliki Ofiarowania NMP wyruszą biegacze w urokliwą dziesięciokilometrową trasę po miejskich i podmiejskich drogach. Organizatorzy zapewniają że przygotują profesjonalną imprezę na wysokim poziomie, liczą że do Wadowic zjadą się po raz pierwszy biegacze z całej Polski i będą chcieli wracać tu w kolejnych latach.Bieg Wadowicki - trasa
Dla uczestników czekają bogate pakiety startowe zawierające koszulkę techniczną, specjalnie odlewany medal, posiłek regeneracyjny, upominki od sponsorów oraz oczywiście tradycyjna wadowicka kremówka.

Zapraszamy do Zapisów oraz startu w I Biegu Wadowickim

Więcej informacji oraz zapisy na stronie biegu oraz na Fanpageu

Notka organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.