Małżeńskie koszulki biegowe

etixx3

Bieganie z ukochaną osobą jest motywujące, ale też czasami stresuje. Oto motywujące małżeńskie koszulki biegowe!

 

Motywacja

Co, jeśli Twoja druga połówka lubi sobie biec powoli, bez pośpiechu, a ty masz ochotę przyspieszyć i pognać ile sił w nogach? Zostawisz ją gdzieś w lesie? Nie, na to przecież nie możesz pozwolić! Zwiększasz tempo, ale delikatnie. Przyspieszasz progresywnie. Twój partner, czy partnerka daje się na to nabrać i trzyma cały czas taki sam dystans nie zwracając uwagi, że biegnie szybciej niż kilkadziesiąt sekund wcześniej. Kiedy nie ma sił i patrzy na ciebie błagalnie, a Tobie brakuje już argumentów motywujących, to możesz powiedzieć już tylko jedno: Jak kochasz, to nie odpuścisz! I dzięki takiemu zabiegowi trening zostanie wykonany zgodnie z planem.

Tak możesz zachęcić swoją drugą połówkę do wspólnego treningu.

Taki sposób oczywiście dobrze działa na każdego faceta. Ambicja nie pozwoli mu na odpuszczenie. Jednak z kobietą może być trudniej. Tu argumenty słowne nie zawsze trafią na podatny grunt. Ukochaną należy ująć czymś niebanalnym. A co może być niebanalnego jak nie nowe… buty. Kupujesz chłopie najnowszy model znanej marki, oczywiście w różowym kolorze, klękasz na kolano i patrząc ukochanej prosto w oczy z wielkim uczuciem pytasz: Czy pobiegniesz ze mną maraton? Nie będzie miała wyjścia. Musi się zgodzić!

Kilka tygodni później, po wielu przygotowaniach i wspólnych treningach nadejdzie upragniony dzień startu w zawodach. Bywało różnie, ale razem przeszliście przez trudy przygotowań. Czasami polały się łzy, wylewaliście siódme poty, ale też i na twarzach zagościł nieraz uśmiech z dobrze wykonanej roboty biegowej. Teraz stojąc na linii startu i patrząc sobie prosto w oczy możecie jednocześnie wypowiedzieć słowa, które brzmią jak przysięga: …i że nie opuszczę Cię, aż do mety! Ten tekst będzie symbolizował Waszą miłość do partnera oraz do wspólnej pasji jaką jest bieganie. I niech Wam droga lekką będzie :-).

 

Koszulki zamówić można na http://krotkirekawek.pl/producent/biegajace-malzenstwo

Dostępne różne kolory oraz długości rękawów.

Materiał: Biegające Małżeństwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.