Mazurskie Tropy – Rajd na orientację. 11 czerwca 2016 r. [informacja prasowa]

MazurskieTropy_Logo

Jeśli lubicie czasem pogubić się z mapą w pięknych okolicznościach przyrody, już teraz zapraszamy na długodystansowy rajd na orientację – Mazurskie Tropy.

Organizatorzy już po raz czwarty zapraszają w ciekawe, pagórkowate tereny Mazur, gdzie wśród jezior, zagajników i wzniesień poukrywane będą punkty kontrolne.

Uczestnicy poszczególnych tras będą musieli odnaleźć punkty mając do dyspozycji jedynie mapę i kompas.

Mazurskie4

W tym roku baza rajdu mieścić się będzie w Nawiadach k. Mrągowa. Do wyboru będą trasy rowerowe (50 km lub 130 km) i piesze (25 km lub 50 km). Startować można zarówno indywidualnie jak i w zespołach. Po całym dniu zmagań, na uczestników czekać będzie ciepły posiłek w bazie zawodów, gdzie organizatorzy zapewniają możliwość noclegu przed i po rajdzie. Na zwycięzców czekają nagrody, odbędzie się także losowanie upominków wśród wszystkich uczestników. Dlatego już teraz w imieniu organizatorów zachęcamy do zapisów oraz do treningu kondycji i czytania mapy.

Pamiętajcie – 11 czerwca 2016 r. Więcej informacji na stronie www.tropy.net.

Rajd został objety patronatem honorowym przez Starostwo w Mrągowie.  Sponsorzy rajdu: Nikwax, Bezdroża, Rewasz, Świat Książki, ObozyBiegowe, Sklep Plus, Goggle, By The Way.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.