O nas

Przedstawiamy Wam kilka słów o redaktorach, którzy tworzą dla TRI-fun.pl.

Redakcja portalu jest zróżnicowana pod względem płci, wieku, uprawianego sportu, ale łączy nas przede wszystkim – pasja.

 

RedaktorOpis
koszulka_Tygrys

Weronika Świerzewska


Zaczęło się od roweru, który dawał mi wolność. Później poznałam bieganie, które uwolniło mnie od trosk i stało się moim prywatnym coachingiem. Na samym końcu pojawił się triathlon, który nadał kierunek mojemu życiu. Bo przecież to sport dla leniwych - jeśli nie chce się biegać, można iść popływać, a jak i to nie pasuje, to wolę iść na rower.

Twórczyni i naczelna TRI-fun.pl, CEO Tri-fun Event Group, dziennikarz, trener personalny i dietetyk. Matka 2 dzieci.

TRI-fun Event Group - agencja marketingu sportowego

FITinstruktor.pl
Grzegorz_Roczniak

Grzegorz Roczniak


Jestem fizjoterapeutą i adeptem osteopatii, prowadzącym firmę FizjoAktiVa, gdzie przywracam do zdrowia (a przynajmniej próbuję;) ) sportowców, zarówno profesjonalnych, jak i amatorów, z Krakowa i okolic.

Czas wolny dzielę pomiędzy sporty wytrzymałościowe - biegi górskie i ultra w szczególności (nie gardzę przy okazji triathlonem), a hodowlę krewetek i wychowywanie kilkumiesięcznej obecnie Hanki.

W TF zajmuję się tematyką zdrowia oraz chwilowego jego braku, czyli kontuzji, a także biegami górskimi i na dystansach ultra.

CMO projektu, PO redaktora naczelnego, mocne skrzydło na południu kraju.
R2

Łukasz Nowak


Jestem gościem, który ślini się na widok dwóch rzeczy: wypasionych rowerów czasowych i psów Siberian Husky. A ponieważ każdy ma ponoć jakiegoś bzika, to uważam, że nie ma się czego wstydzić i do tych dwóch dorzucam triathlon.

W wolnych od pracy i walki ze sobą chwilach bywam zapalonym czytaczem, graczem i pisaczem. Cierpię na chroniczny brak czasu.

Blog: Running Sucks
Łukasz_Bidon_Rak

Łukasz Bidon Rak


Piszący rowerzysta z wielkiego zamiłowania. Tematy dwóch kółek nie mają dla niego tajemnic. A jeśli mają - to je zgłębia, testuje, obala i dementuje.

PassionPowerPedal
IM KOza meta

Joanna Koza Kozanecka


Zaczęła biegać, aby szybciej chodzić po górach. Potem biegała częściej, niż jeździła na wyprawy. Do tego dołożyła triathlon. Maratonka, IRONMANka, uwielbia biegi ultra, ale o górach wysokich nie zapomniała.
Karina_Janikowska

Karina Janikowska


Dietetyk, pływaczka, nurek i ratownik WOPR.
Uwielbiam wodę i uważam,że skóra pachnie dopiero wtedy, gdy jest przesycona chlorem. Jestem pasjonatką i propagatorem zdrowego trybu życia.
Uczestniczyłam w wielu konferencjach poświęconych zdrowej żywności.
Wciąż szukająca swojego miejsca na Ziemi.
KamilJanicki

Kamil Janicki


Absolwent PWSZ w Tarnowie i AWF Kraków, nauczyciel wychowania fizycznego. Posiada specjalizację z gimnastyki korekcyjnej oraz kurs kwalifikacyjny
z oligofrenopedagogiki.
Starszy ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z uprawnieniami kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej oraz kursem pierwszej pomocy BLS/AED.
Instruktor pływania.
Rozpisuje plany pływackie.

Pływamy.net
AgnieszkaKrawczyk

Agnieszka Krawczyk


Bieganie towarzyszy mi od najmłodszych lat, przez okres 5 lat trenowałam w klubie Skra Warszawa a moim koronnym dystansem było 800m. Dziś biegam bo lubię. Startuje w licznych biegach ulicznych, mam na koncie sporo przebiegniętych kilometrów. Bez względu na wyniki, chociaż te działają motywująco, śmiało mogę powiedzieć, że bieganie to mój sposób na życie. Obecnie moim marzeniem jest udział w triatlonie. Prowadzi blog nadystansie.pl
Przemysław Zalewski

Przemysław Zalewski


Jestem amatorem biegaczem. Nie byłem i nie będę mistrzem w bieganiu, ale lubię to i robię to dla wyników i adrenaliny podczas zawodów. Chcę biegać dalej, szybciej i efektywniej. To mnie napędza.

W mojej krótkiej przygodzie z bieganiem zdążyłem zaliczyć Bieg Rzeźnika, i złamać 40 minut na dychę. Ciągle szukam w bieganiu swojego miejsca. Ten sport to zdecydowanie moja największa pasja, mimo że odkryłem ją dopiero po trzydziestce.
PawelMatysiak

Paweł Matysiak


Na co dzień pasjonat biegania po lesie, bawienia się bieganiem i odkrywania „w biegu” okolicy. Od święta maratończyk, a nawet ultramaratończyk, lubiący czytać i pisać. Czasami pływa i dosyć regularnie pedałuje, przemieszczając się po okolicy. Od kilku lat prowadzi bloga pawelbiega.pl. Zawodowo doradca klienta w specjalistycznym sklepie dla biegaczy.

Na tri-fun.pl pisze... głównie w kodzie 😉 IT Support portalu TRI-fun.pl

Paweł Biega