Pieszo i na rowerze z mapą. Mazurskie Tropy już za tydzień! [informacja prasowa]

MT_logo_kolko2

Jeśli lubicie czasem pogubić się z mapą w pięknych okolicznościach przyrody, zapraszamy na długodystansowy rajd na orientację – Mazurskie Tropy. To już za tydzień!

Organizatorzy po raz czwarty zapraszają w ciekawe, pagórkowate tereny Mazur, gdzie wśród jezior, zagajników i wzniesień poukrywane będą punkty kontrolne.

Uczestnicy będą musieli odnaleźć punkty mając do dyspozycji jedynie mapę i kompas. W tym roku baza rajdu mieścić się będzie w Nawiadach k. Mrągowa. Do wyboru będą trasy rowerowe (50 km lub 130 km) i piesze (25 km lub 50 km). Startować można zarówno indywidualnie jak i w zespołach.

mt2

Po całym dniu zmagań, na uczestników czekać będzie ciepły posiłek w bazie zawodów, gdzie organizatorzy zapewniają możliwość noclegu przed i po rajdzie. Na zwycięzców czekają nagrody, odbędzie się także losowanie upominków wśród wszystkich uczestników. Dlatego już teraz w imieniu organizatorów zachęcamy do zapisów oraz do treningu kondycji i czytania mapy.

Pamiętajcie – 11 czerwca 2016 r. Więcej informacji na stronie www.tropy.net. Zapisy trwają!

Rajd został objety patronatem honorowym przez Starostwo w Mrągowie.

Sponsorzy rajdu: Gmina Piecki, Strostwo Powiatowe Mrągowo, Nikwax, Bezdroża, Rewasz, Świat Książki, ByTheWay, Sklep rowerowy PLUS, Wyd. Compass, obozybiegowe.pl, Goggle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.