SQUEEZY ATHLETIC – 4,3kg w dół.

6

Opracowane na podstawie najnowszych badań żywieniowych, dietetyczne produkty SQUEEZY są wytwarzane z pełnoziarnistego zboża, przekształconego w podwójnym procesie fermentacji przy udziale drożdży, kultur probiotycznych i witamin.

Dzięki temu w finalnym produkcie niemal całkowicie wyeliminowana została skrobia, przy zachowaniu węglowodanów będących głównym źródłem energii i białka stanowiącego budulec mięśni. SQUEEZY ATHLETIC dostarczają również pozbawionego skrobi błonnika, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych oraz wielu niezbędnych witamin i minerałów, dzięki czemu produkt jest wyjątkowy, zarówno pod względem formy jak i funkcji.

Oto mój opis diety ze   SQUEEZY ATHLETIC.

Stosowałam Squeezy Athletic przez dwa pełne cykle, czyli pierwsze 3 dni fazy wstępnej, gdzie Squeezy Athletic był moim jedynym posiłkiem. Po tym okresie pozwoliłam sobie na jeden dzień wolny, a następnie przeszłam do fazy stabilizacji, podczas której włączyłam do swojej diety jeden zbilansowany posiłek każdego dnia. Tak jak pisałam poprzednio Pierwszy tydzień testów, podeszłam do tego z pewną obawą i niedowierzaniami. Obawą dlatego, że przy moim trybie życia, treningu i pracy zawodowej potrzebuje naprawdę sporo energii, aby wytrzymać wszystkie moje aktywności i mieć siłę na następne. Niedowierzaniem, bo myślałam że jest to kolejna „dieta cud”.

5

Przyznam szczerze , że nie było łatwo wytrzymać, przygotowując posiłki złożone tylko ze Squeezy Athletic, bez podjadania innych produktów. Jednak jak się zagryzie trochę zęby,  można się do tego przyzwyczaić i kolejne dni będą już o wiele łatwiejsze.

Spożywanie Squeezy Athletic zaczęłam z wagą 68kg. Była to masa  z jaką walczyłam już od dłuższego czasu. Niby, przy wzroście 180cm nie jest to dużo, ale kiedyś wyliczyłam sobie moją wagę startow-64kg i od jakiegoś czasu walczyłam o jej osiągnięcie. Bez skutku. Oczywiście gdybym radykalnie zmniejszyła ilość przyjmowany kcal, pewnie by mi się to udało, ale zapewne nie maiłabym wtedy siły na moje treningi. A nie o to chodzi.

Zaczęłam z wagą 68kg, a po 14 dniach stosowania Squeezy Athletic zobaczyłam na wadze długo wyczekiwane i dawno niewidziane 63,7kg. 4,3 kg w dół – dla mnie to bardzo dużo, a ponadto zawartość tłuszczu w moim ciele spadła z 23-24% na 19%. Pierwszy raz w moim dorosłym, sportowym życiu zobaczyłam wartość tłuszczu poniżej 20%. Byłam tym faktem zachwycona.

7

Poza tym, w ogóle nie chodziłam głodna, czyli nie musiałam walczyć z sobą, aby czegoś nie podjadać między posiłkami, ale nie byłam  też bardzo najedzona co, dla mnie, było bardzo ważne, gdyż mogłam od razu po posiłku wyjść na trening. Nie miałam też wieczornych napadów głodu, co jest moją zmorą. Zauważyłam też zmniejszony apetyt na słodycze. Zawsze mam tak, że zwłaszcza po obiedzie musiałam zjeść coś słodkiego, a podczas diety ze Squeezy Athletic zupełnie zapomniałam o istnieniu słodyczy.

Podczas tych 14 dni diety ze Squeezy Athletic nie miałam spadku energii i dalej mogłam kontynuować moje codzienne aktywności fizyczne. Od diety ze Squeezy Athletic minęły już kolejne dwa tygodnie, gdzie spożywam normalne posiłki. Nie mam problemu z napadami głodu i co ważne nie wystąpił efekt jo-jo. Bez problemu trzymam osiągniętą masę ciała (ok –  z malutkimi wahaniami +/- 0,5kg) i czuję się cudownie lekko.  Jednym słowem zdecydowanie polecam.

Dla przypomnienia

SQUEEZY Athletic to pierwszy na rynku produkt kontrolujący wagę, którego substratem bazowym jest opatentowana substancja Vitalose20®* będąca efektem  procesu podwójnej fermentacji pełnoziarnistej pszenicy, podczas której prawie całkowicie usunięto z niej skrobię. SQUEEZY Athletic zawiera oprócz tego niezbędne dla organizmu węglowodany, białka, błonnik, wielonasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminy i minerały dzięki czemu może być skutecznie stosowany jako zamiennik posiłku wspomagający redukcję masy ciała bez straty energii i wydolności.

PODSTAWOWE ZALETY:

 • Indeks Glikemiczny jest mniejszy niż 20!
 • zawiera najcenniejsze substancje odżywcze – białka oraz dające energię węglowodany a ich optymalne wykorzystanie poprawia metabolizm,
 • niska wartość kaloryczna SQUEEZY Athletic sprzyja utracie wagi, jednocześnie zapewnia odpowiednie odżywienie organizmu dzięki czemu może być skutecznie stosowany jako zamiennik posiłku,
 • ze względu na dużą ilość błonnika prawie w ogóle nie pojawiają się napady głodu, pomimo redukcji kalorii,
 • zawiera cenne witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, których organizm potrzebuje na co dzień do poprawnego funkcjonowania. Byś tracił na wadze – zdrowo!

O tym jak testowałam SQUEEZY Athletic można przeczytać tu i tu.

2 Responses to SQUEEZY ATHLETIC – 4,3kg w dół.

 1. miss_independent_runs pisze:

  Hej. Czy jedno opakowanie wystarcza na całą kurację?

  Dzieki za odp.

  Pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.