Squeezy Energy Drink – raz!

fb_squeezy_bez-popijania

W nowym sezonie temperatura sportowych emocji rośnie z tygodnia na tydzień. Aby ugasić Wasze energetyczne pragnienie Squeezy przygotował smakowitą nowość – Squeezy Energy Drink Gel – węglowodanowe shoty bez popijania!

 

Pełne dobrej energii Squeezy drinki zaserwujemy Wam bez parasolki i oliwki, ale za to w dwóch pysznych wersjach – malinowej oraz cytrynowej z dodatkową dawką pobudzającej kofeiny. Ponadto, w naszych szybko przyswajalnych żelach bez popijania znajdziecie moc węglowodanów złożonych, które błyskawicznie postawią Was na nogi i zapewnią energię na dłużej. Wasze sportowe żołądki ucieszy również fakt, że Squeezy Energy Drink Gel podajemy jak zawsze bez glutenu i laktozy, aby niczym nie zmącić ich dobrego samopoczucia.

Testowane na naszych zawodnikach, którzy przygotowują się do Biegu Rzeźnika oraz do Ironmana. Opinie testujących są pozytywne: nie trzeba popijać, lekko wodniste w porównaniu do zwykłego żelu, a smaczne i dobrze wchodzą, nie zamulają. Trzeba się trochę przestawić odnośnie konsystencji. Ci, co mają problem z połykaniem gęstych żeli, będą usatysfakcjonowani. Nie za słodkie, dodają energii na trasie! [red. Tri-fun]

Energetyczne shoty Squeezy bez popijania to gwarancja długotrwałej energii i szybkość działania. Odwiedź naszą stronę i przekonaj się sam na www.squeezy.com.pl!
squeezy_reklama_zele v07
Apetyczne nowości będziecie mieli okazję wypróbować również podczas sponsorowanych przez Squeezy triathlonowych zmagań Volvo Triathlon Series oraz całego cyklu biegów Bieg Rzeźnika 2015. Do zobaczenia na trasie!

Materiały Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.