Wakacyjny konkurs fotograficzny – tura nr3

konkurs_wakacyjny

Za nami trzeci tydzień Wakacyjnego Konkursu Fotograficznego. Dzisiaj ogłaszamy Zwycięzców Tury. Rozpoczynamy czwarty tydzień konkursowych zmagań i czekamy na Wasze wakacyjne foty. Tym razem ostatni tydzień lipca będzie krótszy – do piątku włącznie! A! I są nowe nagrody!

 

 

 

Dziękujemy za wszystkie nadesłane do nas w ostatnim tygodniu zdjęcia. Nasze redakcyjne jury wybrało dwa zdjęcia tygodnia w kategoriach Wakacyjny Start oraz Wakacyjny Trening.

Oto one:

Wakacyjny trening

Mada_Wojciech_Matuszewski

Wojciech Matuszewski

 

Wakacyjny start

Tri w Radłowie - Maciej Żyra

Tri w Radłowie – Maciej Żyra

Ze zwycięzcami kontaktujemy się drogą mailową!

Nagrodę w kategorii Wakacyjny Trening funduje sklep internetowy dobrytriathlon.pl .

zoot razem dobrytriathlon

Pamiętajcie, że trwa ciągle głosowanie na naszym fanpage’u w kategorii Facebookowy Zwycięzca Konkursu! Do konkursu oczywiście wchodzą wszystkie nadesłane przez Was zdjęcia! Zdjęcia są udostępnione w facebookowej galerii i tam można głosować na wybraną fotę, dając „lajka”. Ten, kto zdobędzie najwięcej – otrzyma tytuł Zwycięzcy. Pamiętajcie, żeby się oznaczać, wtedy łatwiej będzie można Was odnaleźć przez znajomych i głosować.

A rywalizacja jest zacięta!

Galerię możecie znaleźć pod linkiem https://www.facebook.com/media/set/?set=a.479681912210674.1073741887.176877009157834&type=3

Otwieramy czwarty tydzień, czyli 4 Turę Wakacyjnego Konkursu Fotograficznego. Tym razem konkurs będzie trwał od poniedziałku do piątku (włącznie) i wyłonimy w weekend zwycięzcę. Dlaczego? Ponieważ kończy nam się lipiec i czas też podsumować pierwszy miesiąc wakacji.

Na Zwycięzcę Miesiąca czeka nagroda ufundowana przez Squeezy – pakiet żeli i batony!

squeezy_logo

Przypominamy zasady!

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie na nasz redakcyjny mail kontakt@tri-fun.pl zdjęcia z jednej z dwóch kategorii:

  1. wakacyjny trening
  2. wakacyjny start

Do końca wakacji będziemy rozgrywać rundy – czyli raz w tygodniu, ogłaszamy Zwycięzcę Tury. Tura trwa od poniedziałku do niedzieli. Wyniki będziemy ogłaszać w poniedziałek i przypominać o kolejnej turze. Na zakończenie miesiąca ogłosimy Zwycięzcę Miesiąca, a na zakończenie wakacji Zwycięzcę Wakacyjnego Konkursu! 

Im większe wyróżnienie, tym lepsza i większa nagroda!!

Maile wraz ze zdjęciami, przesyłajcie na adres kontakt@tri-fun.pl lub trifun.pl@gmail.com w tytule z dopiskiem, w której kategorii zgłaszacie zdjęcie.

Będziecie aktywni?

Poddamy Wasze foty pod publiczne głosowanie i wyróżnimy jeszcze jedną kategorię – Facebookowy Zwycięzca Konkursu!

Możecie biegać, skakać, pływać, wspinać się, rowerować, surfować, nurkować, cokolwiek!

Pokażcie nam, jak spędzacie wakacje. Zainspirujcie nas, zainspirujcie innych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.